Ten przedmiot jest niedostępny. Przeglądaj podobne produkty w kategorii: Elektronika
Elektronika Moduł sfp wdm tp-link tl-sm321b 1310nm sm 10km lc/upc – szybka dostawa lub możliwość odbioru w 39 mi
 

Moduł sfp wdm tp-link tl-sm321b 1310nm sm 10km lc/upc – szybka dostawa lub możliwość odbioru w 39 mi

prywatne
Dodano: 17 października 2019
|
ID oferty: 4653

Moduł SFP WDM
TP-Link TL-SM321B 1310NM

Najważniejsze cechy
Moduł dwukierunkowy SFPWsparcie technologii dwukierunkowej transmisji WDMWspółpracuje z włóknami jednomodowymiWspółpraca z modułem TL-SM321ADługość fali TX: 1310nm/RX: 1550nmMaks. długość kabla 10kmPrędkość transmisji 1,25Gb/sTyp portu LC/UPC

Specyfikacja
Standardy i protokoły: IEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IPDługość fali TX: 1310nm/RX: 1550nm: Zasilanie: 3,3VCertyfikaty: FCC, CEKabel: Światłowód jednomodowyTyp światłowodu: 9/125 um jednomodowyMaks. długość kabla: 10kmPrędkość transmisji: 1,25Gb/sTyp portu: LC/UPCŚrodowisko pracy: Dopuszczalna temperatura pracy: 0℃~70℃ (32℉~158℉) Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40℃~80℃ (-40℉~176℉) Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%~90%, niekondensująca Dopuszczalna wilgotność przechowywania: 5%~90%, niekondensująca

Przeznaczenie
Moduł światłowodowy TL-SM321B przeznaczony jest do zwiększania zasięgu transferu inteligentnych i zarządzalnych przełączników do 10 kilometrów, spełniając wymagania sieci LAN. W zależności od wymagań sieci i konieczności obniżenia kosztów można wybrać właściwe urządzenie sieciowe do którego podłączony jest moduł światłowodowy.

Opis
Wsparcie technologii dwukierunkowej transmisji WDM, wykorzystanie pojedynczego włóknaTX: 1310nm/RX: 1550nmWbudowany zasilacz +3,3VWspółpraca z modułem TL-SM321AObsługa standardu Plug-and-PlayMożliwość instalacji w urządzeniach: MC220L, TL-R4199G/4299G, TL-SG3109, TL-SL3428/3452, TL-SG2109WEB/2216WEB/2224WEB, TL-SL2210WEB/2218WEB/2428WEB/2452WEB, TL-SL1351 i innych ekwiwalentnych

Ogłoszenia podobne

Cena: 92 zł
Użytkownik: @zpasji
Powrót do góry
facebook